TATRAweb

DAKAR COMPETITORS - 2019


DAKAR 2019 - TRUCK Competitors


# Vozidlo Posádka Tým Um.
500 Kamaz Eduard Nikolaev (RUS) Kamaz - Master 1
501 MAZ Siarhei Viazovich (BLR) MAZ-Sportauto 6
502 Kamaz Airat Mardeev (RUS) Kamaz - Master N
503 Iveco Gerard de Rooy (NLD) Petronas Team De Rooy Iveco 3
504 Liaz Martin Macík ml. (CZE) Big Shock Racing N
505 Iveco Federico Villagra (ARG) Petronas Team De Rooy Iveco 4
506 Renault Martin van den Brink (NLD) Mammoet Rallysport N
507 TATRA Aleš Loprais (CZE) Instaforex Loprais Team 5
508 TATRA Martin Kolomý (CZE) Tatra Buggyra Racing N
509 Iveco Ton van Genugten (NLD) Petronas Team De Rooy Iveco 7
510 Hino Teruhito Sugawara (JPN) Hino Team Sugawara 9
511 MAZ Aliaksei Vishneuski (BLR) MAZ-Sportauto 11
512 Renault Gert Huzink (NLD) Riwald Dakar Team N
513 Iveco Maurik van den Heuvel (NLD) Petronas Team De Rooy Iveco 10
514 Kamaz Dmitry Sotnikov (RUS) Kamaz - Master 2
515 TATRA Martin Šoltys (CZE) Tatra Buggyra Racing N
516 MAN Alberto Herrero (ESP) Quadafons Trucks Racing Team N
517 Hino Yoshimasa Sugawara (JPN) Hino Team Sugawara N
518 Kamaz Andrey Karginov (RUS) Kamaz - Master N
519 MAZ Aleksandr Vasilevski (BLR) MAZ-Sportauto 8
520 MAN Mathias Behringer (DEU) South Racing 12
521 MAN Jordi Juvanteny (ESP) Epsilon
522 MAN Gerrit Zuurmond (NLD) Rainbow Truck Team N
523 Ford Peter van Delm (BEL) Ford Otosan / VDR truck racing N
524 Ginaf Claudio Bellina (ITA) Italtrans 13
525 DAF William de Groot (NLD) Team De Groot N
528 DAF Richard de Groot (NLD) Firemen Dakar Team 14
529 DAF Jordi Celma Obiols (ESP) Team Boucou / Palibex Dakar Team N
530 Ford Yves Rutten (BEL) Ford Otosan / VDR truck racing N
531 Renault Janus van Kasteren (NLD) Mammoet Rallysport N
532 MAN Ed Wigman (NLD) Riwald Dakar Team N
533 MAN Rafael Tibau Maynou (ESP) Quadafons Trucks Racing Team N
534 Iveco Dave Berghmans (BEL) Overdrive Toyota N
535 MAN Zsolt Darázsi (HUN) PH-Sport N
536 DAF Richard Gonzalez (FRA) Sodicars Racing N
537 Iveco Michel Boucou (FRA) Team Boucou N
538 Iveco Cesare Gianfranco Rickler del Mare (ITA) R-Team N
539 MAN Filip Škrobánek (CZE) MP-Sports N
540 MAN Jordi Ginesta (AND) Team Boucou N
541 MAN Ahmed Benbekhti (DZA) Easy Rally N
542 MAN Sylvain Besnard (FRA) Team SSP N

DAKAR 2019 - CZECH Competitors


# Kategorie Řidič Tým Um. Poznámka
38 Bike Milan Engel Moto Racing Group 15
46 Bike Jan Brabec Big Shock Racing 34
57 Bike Gabriela Novotná Indigo Racing 70
59 Bike Petr Vlček Klymčiw Racing 47
68 Bike Jan Veselý IVAR CS Team 66
253 Quad Tomáš Kubiena Moto Racing Group N
305 Car Martin Prokop MP-Sports 6
346 Car Tomáš Ouředníček MP-Sports 17
435 SxS Olga Roučková Moto Racing Group 20
504 Truck Martin Macík ml. Big Shock Racing N
507 Truck Aleš Loprais Instaforex Loprais Team 5
508 Truck Martin Kolomý Tatra Buggyra Racing N
515 Truck Martin Šoltys Tatra Buggyra Racing N
539 Truck Filip Škrobánek MP-Sports N Rapid Assistance

AER 2019 - TRUCK Competitors


# Vozidlo Posádka Tým Um.
400 TATRA Tomáš Tomeček (CZE) Promet / Czechoslovak Group Team 5
401 MAN Noël Essers (BEL) Art Of Speed - Essers 2
402 Mercedes Johan Elfrink (NLD) All Star Rally 3
403 Ginaf Aad van Velsen (NLD) Van Velsen Rally Sport 4
404 MAN Elisabete Jacinto (PRT) Bio-Ritmo 1
405 Iveco Igor Bouwens (BEL) Art Of Speed 6
406 TATRA Petr Čapka (CZE) Čapka Rallysport N
407 Ginaf Coen Den Hartigh (NLD) Arco RallySport N
408 GAZ Boleslav Levitskii (RUS) GAZ Raid Sport 7
409 GAZ Mikhail Shklyaev (RUS) GAZ Raid Sport 8
2014 - 2022 TATRAweb
Fotografie a kresby jsou duševním vlastnictvím autorů a jejich šíření a použití je možné jen s jejich souhlasem.
Thanks: Multiflex32, LIGHTBOX, SLIMBOX